Reklam Televizyonu , Tv Reklam Ajansı , Televizyona Reklam Vermek , Star Tv Reklam Vermek , Televizyon Reklamı , Tv Reklam Yayın Ücretleri , Tv Reklam Yayın Tarifeleri , Televizyon Reklamları Nasıl Yayınlatılır 

Bant Reklam
Bant Reklam
2018-01-16 / Bülent Ağnar

Ekranda yayınlanan programın içinde ( Film, Dizi, Yarışma, Eğlence vb. ) program esnasında ekranın alt tarafında beliren 8 saniyelik bir reklam modelidir.

Programların ve dizilerin yayınları esnasında ekranda göründüğünden, kanal değiştirilesi gibi bir sorunu olmayıp izleyicinin dikkatini çeken bir reklam formatıdır. Yayın süresi 8 saniye ile sınırlıdır. Prime Time (PT) ve Off Prime Time (OPT) olmak üzere iki farklı kuşakta yayın tercih edilebilir.

Etki olarak başarılı bir reklam modelidir. Program esnasında yayınlandığı için, izleyicinin görmeme şansı yoktur. Bir bölümde en az 2 adet olmak koşuluyla kullanıldığında daha etkili olmaktadır. Bizim önerimiz seçilen programda 3-5 adet arası yayınlatmanızdır.

Not: Bant reklamlarda elinizde hazır reklamınız yoksa, bir kereye mahsus tasarım ücreti alınacaktır. Sonra ki işlerinizde reklam içeriği değişmediği sürece dilediğiniz gibi o reklamı ek bir tasarım ücreti ödemeden yayınlatabilirsiniz.

Bant reklamlarda ortalama hazırlık süresi 1-2 iş günüdür.